Na co przeznaczamy…

Jesteśmy fundacją, działającą dla miasta i regionu. Aby funkcjonować potrzebujemy środków do realizacji naszego programu oraz misji. Środki fundatorów nie są w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb fundacji, w związku z tym prosimy o darowizny, które będą umożliwiały nam realizację kolejnych etapów projektu budowy Historycznego Szlaku Lubelskiego Koziołka

Jako fundacja jesteśmy zobligowani do pełnej transparentności w obszarze finansów. Czynimy to nie tylko z obowiązku ale również przyjemności, ponieważ najważniejsze dla nas jest skuteczny rozwój potencjału miasta i naszego regionu. 

Pieniądze, które otrzymujemy w pierwszej kolejności przeznaczamy na realizację szlaku lubelskiego koziołka oraz bieżące koszty fundacji, takie jak rachunki, księgowość. Szczegółowe koszty fundacji będą dostępne wraz z pierwszym raportem z jej działalności, opublikowanym zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem. 

Jeśli nasi darczyńcy lub potencjalni darczyńcy mają potrzebę zapoznania się z aktualnymi kosztami i planami prosimy o kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy.

Skip to content