LuCeK

„Bądź jak LuCeK z tarasu podaruj sobie przestrzeń bezczasu”

  • Data postawienia koziołka: 19 Sierpień 2022

Lubelskie Centrum Konferencyjne to nowoczesna przestrzeń konferencyjna o powierzchni ponad 13 tys. mkw.  LCK oferuje 11 sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 400 osób, pokoje Business Centre, przestronne atrium oraz położony na najwyższej kondygnacji taras, z którego można podziwiać piękną panoramę Lublina. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Różnorodność oferowanych powierzchni umożliwia zorganizowanie konferencji, kongresów, sympozjów, eventów, wystaw, targów oraz innych prestiżowych wydarzeń biznesowych.

Budynek Lubelskiego Centrum Konferencyjnego został zaprojektowany w taki sposób, aby dodatkowo uatrakcyjnić odbywające się tam wydarzenie. Niezależnie od organizowanego wydarzenia gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług. LCK to zespół profesjonalistów, którzy z zaangażowaniem i pasja wykorzystują swoją wiedzę podczas realizacji powierzonych im zadań. Ideą LCK jest promocja województwa lubelskiego na skalę krajową jak i międzynarodową.

Restauracja 2 PI ER mieszcząca się na ostatniej kondygnacji gmachu Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i kulturalnej mapie Lublina. Nietuzinkowe wnętrza oraz obszerny taras daje możliwość podziwiania niezwykłego widoku na panoramę Lublina. Urok tego miejsca umożliwia relaks, o jaki trudno w centrum miasta. Lublinianie oraz goście mogą ponad zgiełkiem miejskim, spędzić wyjątkowe chwile, delektując się kuchnią bazującą w dużej mierze na produktach regionalnych.

Chcąc jeszcze bardziej zaznaczyć swoje miejsce na mapie Lublina, Lubelskie Centrum Konferencyjne razem z restauracją 2 PI ER zaproponowali Fundacji Lubelskie Koziołki postawienie LuCKa na tarasie. To wręcz wymarzone miejsce dla niego, gdyż jest wątkowym koziołkiem, i to właśnie tu zadomowił się na ławeczce tarasowej 2PiEr i wyznaczy tym samym kolejny przystanek w Szlaku Lubelskich Koziołków. 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania nowego mieszkańca Lublina Koziołka LuCKa, by razem z nim zatrzymać się na chwile w restauracji 2PI ER.

Autor zdjęcia: Igor Skarżyński

Poławiacze Pereł Improve Teatr przygotował fantastyczny film o podróżach Koziołka LuCKa do Lublina.
Oglądając go dowiemy się jakie przygody spotykały Koziołka w drodze na taras LCK/2PI ER na którym zamieszkał na stałe!

Zapraszamy do oglądania!

Część 1/3

Część 1/3
Część 2/3
Część 3/4


Autor zdjęć: Igor Skarżyński

no images were found

Autor zdjęć: Przemysław Gąbka

no images were found

Skip to content