Partnerzy & Sponsorzy

Restauracja 2PI ER to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i kulturalnej mapie Lublina. Na obszernym tarasie można wyjątkowo spędzić czas z widokiem na panoramę miasta, delektując się kuchnia bazująca w dużej mierze na produktach regionalnych. Sponsor Koziołka LuCKa.

Lubelskie Centrum Konferencyjne to nowoczesny budynek oferujący sale konferencyjne, pokoje Business Centre, przestronne atrium oraz położony na najwyższej kondygnacji taras, z którego można podziwiać piękną panoramę Lublina. Sponsor kolejnego Koziołka LuCKa, który znajduje się na tarasie Restauracji 2 PI ER.

CompuGroup Medical zajmuje wysoką pozycję w ścisłej czołówce producentów oprogramowania dla sektora eHealth na świecie. Grupa dostarcza najnowocześniejsze oprogramowania dla sektora opieki zdrowotnej od ponad 25 lat. Sponsor Koziołka Stasia.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny na 1 to najstarszy szpital w Lublinie z każdym rokiem poszerzający swoją działalność i prężnie się rozwijający. Sponsor Koziołka Stasia.

CENTRO – CHEM to Firma zajmująca się dystrybucją surowców chemicznych, istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Jako jedna z nielicznych firm z branży może pochwalić się własną flotą samochodów ciężarowych, która umożliwia  sprawną dostawę produktów bezpośrednio do swoich odbiorców. Oferuje swoim klientom przede wszystkim surowce służące do produkcji nawozów, pasz i kosmetyków. Sponsor Koziołka Kazika.

MONOGO firma działająca od 2011 roku, dostarcza wartość poprzez najlepsze na rynku, niezawodne technologie eCommerce i zespół, który zapewnia naszym Klientom możliwość realizacji ich celów biznesowych w sposób bezpieczny, przewidywalny i na najwyższym poziomie. Sponsor KOSMOBUDKI.

Magdalena Wałdowska to zaprzyjaźniona z Fundacją lubelska artystka, która wspiera nas zawsze podczas wszystkich eventów. Królowa gwoździ i nici. Jej dzieła można zakupić na Lubelskim Starym Mieście przy ulicy Jezuickiej. Zawsze wspiera nasze charytatywne aukcje ofiarowując nam swoje dzieła.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom, którzy są razem z nami od samego początku. Dzięki Państwu mamy możliwość poszerzać Szlak Lubelskiego Koziołka, ten historyczny jak i ten dodatkowy, który cieszy się zainteresowaniem mieszkańców i przyjezdnych gości. Każda figurka Koziołka to indywidualna i dożywotnia reklama Państwa firmy, a dla Naszej Fundacji to kolejny powód do dumy.

Dziękujemy za wsparcie, dobre słowo i pomoc w organizacji wszystkich eventów zarówno kulturalnych jak i charytatywnych. Bardzo się cieszę że są Państwo z nami. Razem możemy więcej!

Agata Walkowiak
Prezes Fundacji Lubelskie Koziołki

Skip to content