Przejdź do treści

Partnerzy & Sponsorzy

Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom, którzy są razem z nami od samego początku. Dzięki Państwu mamy możliwość poszerzać Szlak Lubelskiego Koziołka, ten historyczny jak i ten dodatkowy, który cieszy się zainteresowaniem mieszkańców i przyjezdnych gości. Każda figurka Koziołka to indywidualna i dożywotnia reklama Państwa firmy, a dla Naszej Fundacji to kolejny powód do dumy.

Dziękujemy za wsparcie, dobre słowo i pomoc w organizacji wszystkich eventów zarówno kulturalnych jak i charytatywnych. Bardzo się cieszę że są Państwo z nami. Razem możemy więcej!

Agata Walkowiak

Prezes Fundacji Lubelskie Koziołki

Restauracja 2PI ER to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i kulturalnej mapie Lublina. Na obszernym tarasie można wyjątkowo spędzić czas z widokiem na panoramę miasta, delektując się kuchnia bazująca w dużej mierze na produktach regionalnych. Sponsor Koziołka LuCKa.

Lubelskie Centrum Konferencyjne to nowoczesny budynek oferujący sale konferencyjne, pokoje Business Centre, przestronne atrium oraz położony na najwyższej kondygnacji taras, z którego można podziwiać piękną panoramę Lublina. Sponsor kolejnego Koziołka LuCKa, który znajduje się na tarasie Restauracji 2 PI ER.

CompuGroup Medical zajmuje wysoką pozycję w ścisłej czołówce producentów oprogramowania dla sektora eHealth na świecie. Grupa dostarcza najnowocześniejsze oprogramowania dla sektora opieki zdrowotnej od ponad 25 lat. Sponsor Koziołka Stasia

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny na 1 to najstarszy szpital w Lublinie z każdym rokiem poszerzający swoją działalność i prężnie się rozwijający. Sponsor Koziołka Stasia

CENTRO – CHEM to Firma zajmująca się dystrybucją surowców chemicznych, istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Jako jedna z nielicznych firm z branży może pochwalić się własną flotą samochodów ciężarowych, która umożliwia  sprawną dostawę produktów bezpośrednio do swoich odbiorców. Oferuje swoim klientom przede wszystkim surowce służące do produkcji nawozów, pasz i kosmetyków. Sponsor Koziołka Kazika

MONOGO firma działająca od 2011 roku, dostarcza wartość poprzez najlepsze na rynku, niezawodne technologie eCommerce i zespół, który zapewnia naszym Klientom możliwość realizacji ich celów biznesowych w sposób bezpieczny, przewidywalny i na najwyższym poziomie. Sponsor KOSMOBUDKI.

Magdalena Wałdowska to zaprzyjaźniona z Fundacją lubelska artystka, która wspiera nas zawsze podczas wszystkich eventów. Królowa gwoździ i nici. Jej dzieła można zakupić na Lubelskim Starym Mieście przy ulicy Jezuickiej. Zawsze wspiera nasze charytatywne aukcje ofiarowując nam swoje dzieła.

Radio internetowe, które pomaga nam urozmaicić nasze wydarzenia pod względem artystycznym. Podczas naszej współpracy zorganizowaliśmy Noc Kultury oraz Karnawał Sztukmistrzów

Restauracja, która zawsze nas wspiera podczas naszych eventów. Dzięki ich obecności nasi goście maja możliwość ugasić pragnienie i zjeść coś dobrego podczas organizowanych koncertów i wydarzeń kulturalnych. 

Zespół muzyczny, a zarazem wspaniali ludzie, którzy są zawsze z nami. Pomagają nam przy  podczas organizowanych eventów, koncertów, wydarzeń kulturalnych oraz imprez charytatywnych. Dzięki ich wsparciu nasze uroczystości zawsze są dopracowane pod względem muzyczno-artystycznym.

Skip to content