Ludzie fundacji

Zarząd fundacji

Agata WalkowiakPrezes Fundacji Lubelskie Koziołki

Od dziecka związana z Lublinem. Można śmiało powiedzieć, że zna Stare Miasto jak „własną kieszeń”, gdyż przez wiele lat tu mieszkała i tu się wychowała.  Z wykształcenia jest pedagogiem. Przez dłuższy czas prowadziła jedną z lepszych restauracji na Starym Mieście. 23 lata była pracownikiem w lubelskiej firmie Elektro – Spark Sp. z o.o. gdzie zajmowała się prowadzeniem sekretariatu, rozliczeniami i przetargami, dzięki czemu poznała wielu ludzi, z którymi współpracuje do dnia dzisiejszego. Kocha zwierzęta, muzykę i dobre kino. W fundacji Lubelskie Koziołki pełni funkcję Prezesa. Pani Agata jest związana z fundacją od samego początku jej istnienia.


Norbert PodleśnyCzłonek Zarządu Fundacji Lubelskie Koziołki

Rodowity Lublinianin. Studiował na UMCS na wydziale Politologii. Jego największą w życiu pasją jest historia. Szczególnie interesuje się okresem II Wojny Światowej oraz prześladowaniem ludności cywilnej. Jest wydawca wielu książek przedstawiających zapomniane fakty z historii dotyczące całej okupowanej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem regionu lubelskiego. Od wielu lat związany ze Starym Miastem. Zawodowo zajmował się gastronomią i hotelarstwem. Prowadził m.in. w latach 2000-2004 Pub Obsesja. Następnie pracował w gastronomii i hotelarstwie przez kilkanaście lat w Irlandii i Norwegii. Posiada bardzo duże doświadczenie biznesowe. W fundacji Lubelskie Koziołki pełni funkcję Członka Zarządu.  Pan Norbert jest pomysłodawca całego przedsięwzięcia i jest związany z Fundacją od początku jej istnienia.


Konrad PiątekCzłonek Zarządu Fundacji Lubelskie Koziołki

Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem. Pracował w najbardziej prestiżowych salonach w Polsce i Europie.  Od 2008 r właściciel salonu fryzjerskiego „Konrad Studio” . Posiada bardzo duże doświadczenie marketingowo – biznesowe. Jego pasje to historia, wędkarstwo, podróże oraz zdrowy tryb życia. Marzeniem Pana Konrada jest to aby Fundacja Lubelskie Koziołki, pokazała mieszkańcom Lublina i przyjezdnym gościom wspaniałą historię naszego miasta.


Małgorzata PiątekKomisja rewizyjna Fundacji Lubelskie Koziołki

Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki, psychologii i resocjalizacji. Nauczyciel dyplomowany. Pracuje w Szkole Podstawowej w Lublinie. Wychowawca, a obecnie nauczyciel specjalista pracujący z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Miłośniczka zwierząt, podróży i dobrej książki.


Wolontariusze:

Paweł Kozłowski,

Iga Walkowiak,

Magdalena Wałdowska,

Igor Skarżyński

Skip to content