Przejdź do treści

Ludzie fundacji

Zarząd fundacji

Agata Walkowiak – Prezes Fundacji Lubelskie Koziołki

Od dziecka związana z Lublinem. Można śmiało powiedzieć, że zna Stare Miasto jak „własną kieszeń”, gdyż przez wiele lat tu mieszkała i tu się wychowała.  Z wykształcenia jest pedagogiem. Przez dłuższy czas prowadziła jedną z lepszych restauracji na Starym Mieście. 23 lata była pracownikiem w lubelskiej firmie Elektro – Spark Sp. z o.o. gdzie zajmowała się prowadzeniem sekretariatu, rozliczeniami i przetargami, dzięki czemu poznała wielu ludzi, z którymi współpracuje do dnia dzisiejszego. Kocha zwierzęta, muzykę i dobre kino. W fundacji Lubelskie Koziołki pełni funkcję Prezesa. Pani Agata jest związana z fundacją od samego początku jej istnienia.

Norbert Podleśny – Członek Zarządu

Rodowity Lublinianin. Studiował na UMCS na wydziale Politologii. Jego największą w życiu pasją jest historia. Szczególnie interesuje się okresem II Wojny Światowej oraz prześladowaniem ludności cywilnej. Jest wydawca wielu książek przedstawiających zapomniane fakty z historii dotyczące całej okupowanej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem regionu lubelskiego. Od wielu lat związany ze Starym Miastem. Zawodowo zajmował się gastronomią i hotelarstwem. Prowadził m.in. w latach 2000-2004 Pub Obsesja. Następnie pracował w gastronomii i hotelarstwie przez kilkanaście lat w Irlandii i Norwegii. Posiada bardzo duże doświadczenie biznesowe. W fundacji Lubelskie Koziołki pełni funkcję Członka Zarządu.  Pan Norbert jest pomysłodawca całego przedsięwzięcia i jest związany z Fundacją od początku jej istnienia.

Konrad Piątek – Członek Zarządu

Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem. Pracował w najbardziej prestiżowych salonach w Polsce i Europie.  Od 2008 r właściciel salonu fryzjerskiego „Konrad Studio” . Posiada bardzo duże doświadczenie marketingowo – biznesowe. Jego pasje to historia, wędkarstwo, podróże oraz zdrowy tryb życia. Marzeniem Pana Konrada jest to aby Fundacja Lubelskie Koziołki, pokazała mieszkańcom Lublina i przyjezdnym gościom wspaniałą historię naszego miasta. 

Małgorzata Piątek – Komisja rewizyjna

Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki, psychologii i resocjalizacji. Nauczyciel dyplomowany. Pracuje w Szkole Podstawowej w Lublinie. Wychowawca, a obecnie nauczyciel specjalista pracujący z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Miłośniczka zwierząt, podróży i dobrej książki.


Ludzie fundacji

Paweł Chyl – Dyrektor ds. Strategii

Urodził się na Lubelszczyźnie, mieszkaniec Lublina od 17 lat. Z wykształcenia Informatyk, obecnie Prezes Zarządu firmy Monogo z siedzibą w Lublinie, działającą globalnie w obszarze oprogramowania eCommerce. Z zamiłowania podróżnik i fotograf. W Fundacji Lubelskie Koziołki pełni funkcję Dyrektora ds. Strategii Rozwoju. Związany z inicjatywą od początku istnienia Fundacji. Współtwórca kosmo-budki.

Bogusław Byrski – Dyrektor do spraw kulturalno-artystycznych

Aktor Teatru im. Hansa Christiana Andersena, od 15 lat w Lublinie. Tutaj tworzy nie tylko teatr, ale także inne formy sztuki. Współpracuje z wieloma instytucjami i firmami. Właściciel firmy Projekt Kultura. Członek kolektywu Cząstki Elementarne i twórca Człowieka z maszyną. Chętnie współpracuje z ludźmi, nie boi się wyzwań. Współtwórca kosmo-budki.

Wolontariusze

  • Joanna Mazurek,
  • Łukasz Tarnowski,
  • Paulina Tarnowska,
  • Magdalena Mitura,
  • Paweł Kozłowski,
  • Iga Walkowiak,
  • Magdalena Wałdowska,
Skip to content